KWALIFIKACJE - Karty Punktowe

drift open #47

13-14.09.2019 TOR Kielce

Karty punktowe przejazdów kwalifikacyjnych

Imię i nazwiskoPrzejazd APrzejazd B
Piotr Stańczak740
Jakub Król85,579,5
Jacek Król00
Maciej Ciesielski00
Łukasz Gieras78,580
Rafał Cieślik00
Piotr Kaleciński65,571
Łukasz Wilczek72,570,5
Fabian Grabarczyk081,5
Kajetan Grabarczyk9382
Przemysław Śnieguła6063,5
Krzysztof Pietrzyk064
Paweł Jurecki066,5
Wojtek Ratajczak070
Łukasz Wawryka8781
Krzysztof Ciesielski00
Marcin Nejman8277
Adam Jarkiewicz52,567
Maciej Jarkiewicz00
Sebastian Szymański070
Przemysław Grabarczyk
Adam Szturycz7381
Kuba Zapała7872
Jakub Dudek070
Kamil Sikora9083
Jan Sobierajski
Adrian Pacholczyk9090
Marek Matuszewski00
Mateusz Foks7783,5
Jacek Popiołek9290
Damian Żak750
Jerzy Tecław082,5
Jakub Smuszkiewicz810
Marcin Banowicz78,586
Rafał Kochanowski84,587,5
Dominik Flak9071
Blanka Turska00
Krzysztof Koszycarz
Marcin Wiencek740
Dariusz Łuczak
Tomasz Sułkowski00
Cezary Brandt72,577,5
Mikołaj Zakrzewski86,583
Konrad Błachucki
Jakub Mańko73,50
Krzysztof Młynarczyk
Artur Pawlonka95,595,5
Krzysztof Ćwiertnia00
Michał Wojtan080
Artur Barszczowski8386
Damian Pasztaleniec85,50
Radek Gatkowski077
Piotr Kozłowski81,589,5
Tobiasz Puścian82,589
Kane Pisani082,5
Łukasz Smoliński078
Michał Rzoska7280,5
Krystian Cybulski00
Bartosz Stolarski095,5
Orest Michalczuk83,580
Jacek Olejnik00
Maksymilian Miękoś8781
Maximilian Heller00
Kuba Jakubowski00
Katarzyna Zdyb85,577
Adrian Rudek071,5
Bernard Wójcik00
Grzegorz Ludwicki73,569
Olgierd Stachyra7268,5
Roland Krzemiński061

HARMONOGRAM

CZWARTEK 12.09.2019
14:00 – 21:00 Otwarcie parku maszyn, rejestracja i badanie techniczne

PIĄTEK 13.09.2019
09:30 Otwarcie bram dla widzów

8:00 – 11:00 Rejestracja i badanie techniczne
09:30 Briefing i rejestracja mediów
8:00 – 9:00 Briefing dla zawodników
9:10 – 13:10 Trening dla zawodników
13:20 – 13:50 Briefing dla zawodników
14:00 Kwalifikacje do TOP 32 i TOP 5

SOBOTA 14.09.2019
10:00 Otwarcie bram dla widzów

8:30 – 9:30 Briefing dla zawodników
9:40 Briefing i rejestracja mediów
9:30 – 12:00 Rozgrzewka TOP 32 i TOP 5
12:10 – 12:40 Briefing dla zawodników
13:00 – 15:20 TOP 5 Klasa Street/ TOP 32 (pary)
15:30 – 16:10 PREZENTACJA TOP 16
16:10 TOP 16 przejazdy w parach

wszystkie briefingi są obowiązkowe

Harmonogram może ulec zmianie w zależności od przebiegu zawodów lub warunków pogodowych

dołącz do drift open

Zostań fanem ligi Drift Open!
Odwiedź i polub nasz profil w serwisie Facebook