III RUNDA ETOLL DRIFT OPEN. TOUGE HEROES

W 2012 roku zorganizowaliśmy rundę uliczną DRIFT OPEN w Wodzisławiu Śląskim – bardzo ekstremalną i bardzo widowiskową. Do dziś z łezką w oku wspominamy tamte zawody, które mimo pewnych trudności okazały się sporym sukcesem i stały się ważnym wydarzeniem w polskim driftingu. W tym sezonie, bogatsi o doświadczenia postanowiliśmy iść krok dalej. Zdecydowaliśmy się na realizację ambitnego projektu jakim jest runda górska. Wybór padł na kręty odcinek w Czarnej Górze gdzie prócz ciekawej trasy, bardzo dobrej bazy hotelowej, epickiego klimatu jakim charakteryzują się górskie zawody jest jeszcze mocna ekipa pasjonatów motoryzacji, a w szczególności jej sportowemu odłamowi czyli ludzie z AUTOMOBILKLUBU ZIEMI KŁODZKIEJ, z którymi postanowiliśmy zorganizować te zawody.

Zawody te przeznaczone są dla pewnych swoich umiejętności oraz swoich maszyn drifterów. Jak każda runda uliczna/górska oddzieli prawdziwych facetów od chłopców. Tutaj nie ma miejsca na strach i chwilowe zawahanie, tutaj trzeba perfekcyjnie prowadzić auto i wyzbyć się wszelkich słabości.

Wśród zarejestrowanych zawodników znalazły się także kobiety – Blanka Turska oraz Karolina Pilarczyk, które postanowiły spróbować swoich sił na tej rundzie. Jesteśmy pod wrażeniem! No panowie… Jeśli kobiety się nie boją to… Macie jeszcze czas na rejestrację. 🙂

Na tej rundzie rozstrzygnie się też kwestia objęcia prowadzenia w klasyfikacji generalnej serii pomiędzy będącymi w fenomenalnej formie Jakubem Królem oraz Pawłem Korpulińskim, których dzieli minimalna różnica punktowa.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej info o zawodach tutaj:

III Runda 15-16.07.2017 // Czarna Góra

Autor

Casus
Ojciec założyciel DRIFT OPEN. Mniej, ale nadal aktywny w driftingu. Trochę pisze, trochę pomaga, można zobaczyć go na zawodach w roli dyrektora toru. Prywatnie dobrze wyszkolony mistrz sabotażu i dywersji.