NIE JEŻDŻĘ PO ALKOHOLU

Koalicja na rzecz bezpieczeństwa – inicjatywa „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” jest kontynuacją prowadzonych od kilku lat działań Związku Pracodawców – Browary Polskie, ukierunkowanych na promocję całkowitej abstynencji wśród kierowców.

 

nigdy-nie-jezdze-po-alkoholu

 

logo pfd

PFD

Od 2008 roku Polska Federacja Driftingu jest oficjalnym partnerem serii zawodów Drift Open Polish Drift Series. W ramach współpracy podczas zawodów Drift Open prowadzona jest równolegle klasyfikacja Driftingowego Pucharu Polski.

DRIFT CUP

Driftingowy Puchar Bałtyku powstał z inicjatywy władz Koszalińskiego toru Motoparku, obiektu który tradycyjnie znajduje się w kalendarzu serii Drift Open. Projekt lokalnych zawodów driftingowych został powołany do życia we wrześniu 2010 roku.

logo driftcup

logo cds

Czech Drift Series

Od 2015 roku jesteśmy oficjalnym partnerem Czeskiej Federacji Driftingu. We współpracy z naszymi południowymi sąsiadami zorganizowaliśmy w sezonie 2015 dwie rundy wspólnych zawodów – IV rundę zawodów w Koszalinie oraz finał sezonu Drift Open na czeskim torze Brno Circuit.

BMW M-POWER CLUB

Od 2012 roku BMW M-POWER club  jest oficjalnym partnerem serii zawodów Drift Open Polish Drift Series. Jest  pierwszym oficjalny klubem BMW w Polsce. W ramach współpracy podczas jednej z największych imprez w europie organizowanej dla fanów marki BMW organizowana jest runda  zawodów Drift Open

bmw-m-power-club

Zostań partnerem Drift Open Polish Drift Series

Organizujesz ciekawe przedsięwzięcie? Prowadzisz ciekawą inicjatywę i potrzebujesz wsparcia?
Chciałbyś dołączyć do grona naszych partnerów i promować swoje idee na naszej stronie internetowej, profilu facebookowym DriftOpen oraz podczas naszych zawodów? Odezwij się do nas!