kWALIFIKACJE

drift open #51

tOR kIELCE 3-4.07.2020

KWALIFIKACJE – Drift Open #51 – klasa Masters

Lp Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
1 J.Tecław J.Smuszkiewicz M.Skwierczyński J.Olejnik
2 D.Fabisiak O.Michalczuk Ł.Gieras P.Kozłowski
3 W.Ratajczak M.Banowicz J.Król
Lp Grupa E Grupa F Grupa G Grupa H
1 M.Jarkiewicz K.Grabarczyk R.Petri K.Pilarczyk
2 K.Romanowski M.Zakrzewski M.Nejman P.Korpuliński
3
GRUPA Apkt 
J.Tecław11D.Fabisiak
J.Tecław03W.Ratajczak
D.Fabisiak30W.Ratajczak
GRUPA Bpkt 
J.Smuszkiewicz30O.Michalczuk
J.Smuszkiewicz30M.Banowicz
O.Michalczuk3M.Banowicz
GRUPA Cpkt 
M.Skwierczyński03Ł.Gieras
M.Skwierczyński03 J.Król
Ł.Gieras03 J.Król
GRUPA Dpkt 
 J.Olejnik03P.Kozłowski 
 J.Olejnik30
 P.Kozłowski3
GRUPA Epkt 
 M.Jarkiewicz11K.Romanowski 
 M.Jarkiewicz30
 K.Romanowski30
GRUPA Fpkt 
K.Grabarczyk30M.Zakrzewski 
K.Grabarczyk30 –
M.Zakrzewski30 –
GRUPA Gpkt 
R.Petri03M.Nejman 
R.Petri30– 
M.Nejman30 –
GRUPA Hpkt 
 K.Pilarczyk03P.Korpuliński 
 K.Pilarczyk30
 P.Korpuliński30


KWALIFIKACJE – Drift Open #51 – klasa PRO

LpGrupa AGrupa BGrupa CGrupa D
1Ł.WawrykaM.SzcześniakC.GajowczykJacek Król
2A.JarkiewiczK.DudekG.JachK.Pietrzyk
3K.MorawietzP.SniegułaE.FabisiakR.Zimicki
LpGrupa EGrupa FGrupa GGrupa H
1P.JureckiW.DyjachK.LisekB.Turska
2P.GrabarczykM.JachR.CieślikA.Brandt
3J.Tatara
LpGrupa IGrupa JGrupa KGrupa L
1A.PacholczykS.SzymańskiA.SzturyczR.Gatkowski
2G.LudwickiŁ.WilczekD.FlakJ.Stępień
3
LpGrupa MGrupa NGrupa OGrupa P
1M.WiencekM.MatuszewskiW.ZborowskiJ.Flasiński
2J.CywkaA.ZgodaA.BarszczowskiK.Małek
3 –
GRUPA Apkt 
Ł.Wawryka03A.Jarkiewicz
 Ł.Wawryka03K.Morawietz 
 A.Jarkiewicz11K.Morawietz 
GRUPA Bpkt 
 M.Szcześniak03K.Dudek 
 M.Szcześniak30 P.Śnieguła
 K.Dudek30P.Śnieguła 
GRUPA Cpkt 
 C.Gajowczyk30G.Jach 
 C.Gajowczyk30E.Fabisiak 
 G.Jach11 E.Fabisiak
GRUPA Dpkt 
 Jacek Król03 K.Pietrzyk
 Jacek Król03R.Zimicki
 K.Pietrzyk03 R.Zimicki
GRUPA Epkt 
 P.Jurecki30P.Grabarczyk 
 P.Jurecki30J.Tatara
 P.Grabarczyk00J.Tatara
GRUPA Fpkt 
 W.Dyjach11M.Jach 
 W.Dyjach00 –
 M.Jach30 –
GRUPA Gpkt 
 K.Lisek03R.Cieślik 
 K.Lisek00 –
 R.Cieślik30 –
GRUPA Hpkt 
 B.Turska11A.Brandt 
 B.Turska00 –
 A.Brandt00 –
GRUPA Ipkt 
 A.Pacholczyk03G.Ludwicki 
 A.Pacholczyk00
 G.Ludwicki00
GRUPA Jpkt 
 S.Szymański30Ł.Wilczek 
 S.Szymański00
 Ł.Wilczek30
GRUPA Kpkt 
 A.Szturycz03D.Flak 
 A.Szturycz00 –
 D.Flak30 –
GRUPA Lpkt 
R.Gatkowski03J.Stępień 
R.Gatkowski 30
 J.Stępień30
GRUPA Mpkt 
 M.Wiencek30J.Cywka 
 M.Wiencek00 –
 J.Cywka00 –
GRUPA Npkt 
 M.Matuszewski11A.Zgoda 
 M.Matuszewski00 –
 A.Zgoda30 –
GRUPA Opkt 
 W.Zborowski03A.Barszczowski
 W.Zborowski30 –
 A.Barszczowski30 –
GRUPA Ppkt 
 J.Flasiński30K.Małek 
 J.Flasiński00 –
 K.Małek30 –

WYNIKI KWALIFIKACJI – klasa PRO AM

LpZawodnikNajlepszy wynikDrugi wynik
1Mateusz Jadczak840
2 Katarzyna Zdyb8172
3 Fabian Grabarczyk080
4 Kacper Knapkiewicz7772
5Jacek Wysocki6750
6Przemysław Gajowczyk00
7 Patryk Gawlas00
8 Grzegorz Topór00
9 Mateusz Różański00
10 Michał Dygas00
11Maksymilian Miękoś00
12 Tomasz Leskiewicz00
13 Piotr Czerniak0 0
14 Łukasz Krupicki00
15 Jakub Mańko00

 

 

KWALIFIKACJE / punktacja przejazdów – Drift Open #51 – klasa PRO AM

LpZawodnikWynik IWynik II Najlepszy wynik
1P.Gajowczyk
2P.Gawlas000
3F.Grabarczyk08080
4G.Topór
5M.Różański000
6M.Dygas
7M.Miękoś000
8J.Wysocki675067
9 K.Knapkiewicz777277
10K.Zdyb817281
11 T.Leskiewicz000
12 P.Czerniak000
13 M.Jadczak84 084
14 Ł.Krupicki000
15 J.Mańko000