tabliczki krzysiek 55
WSTĘPNE WYNIKI KWALIFIKACJI

KWALIFIKACJE
#55 / MASTERS

KWALIFIKCJE – ETAP I
Formuła pucharowa – pojedynki w parach
 zawodnikvs zawodnik
Jacek Olejnik 58Jakub Król 25
Piotr Kozłowski 78Tobiasz Puścian 85
Marcin Nejman 234Jerzy Tecław 31
Bartosz Stolarski 66Maciej Jarkiewicz 71
Karolina Pilarczyk 555Marcin Stasiak 188
Kamil Sikora 100Wojciech Ratajczak 219
KWALIFIKCJE – ETAP II
Sesja kwalifikacyjna – przejazdy punktowane
zawodnikwynik 1wynik 2
Jacek Olejnik 58070,5
Piotr Kozłowski 78084,5
Jerzy Tecław 3179,575,5
Maciej Jarkiewicz 7189,586,5
Marcin Stasiak 188074,5
Wojciech Ratajczak 21968,574
KWALIFIKACJE
Wyniki końcowe TOP 16
Lp zawodnik
1 Jakub Król 25
2 Tobiasz Puścian 85
3 Marcin Nejman 234
4 Bartosz Stolarski 66
5 Karolina Pilarczyk 555
6 Kamil Sikora 100
7 Maciej Jarkiewicz 71
8 Piotr Kozłowski 78
9 Jerzy Tecław 31
10 Marcin Stasiak 188
11 Wojciech Ratajczak 219
12 Jacek Olejnik 58

Zawodnicy zakwalifikowani do zawodów.
Kolejność przedstawiona w tabeli wyników końcowych kwalifikacji nie stanowi o miejscu zajętym w kwalifikacjach.

KWALIFIKACJE
#55 / PRO

KWALIFIKCJE – ETAP I
Formuła pucharowa – pojedynki w parach
 zawodnikvszawodnik
Łukasz Wilczek 303Marek Matuszewski 313
Paweł Jurecki 213Maxymilian Heller 221
Tomasz Olejnik 658Paweł Kubiak 170
Domionik Kouba 160Damian Woźny 860
Przemysław Śnieguła 258Arkadiusz Zgoda 304
Blanka Turska 1Grzegorz Jach 668
Kamil Hermanowicz 165Jacek Król 19
Łukasz Pijar 206Vaclav Slatinsky 152
Krystian Cybulski 500Dominik Smolarz 305
Hubert Eitner 299Jakub Dudek 997
Cezary Gajowczyk 20Maciej Młodowski 330
Olgierd Stachyra 143Tomasz Majewski 214
Krystian Morawietz 156Cezary Brandt 60
Michael Jach 866
KWALIFIKCJE – ETAP II
Sesja kwalifikacyjna – przejazdy punktowane
zawodnikwynik 1wynik 2
Łukasz Wilczek 30380,586
Maxymilian Heller 221610
Tomasz Olejnik 65882,576
Damian Woźny 860670
Arkadiusz Zgoda 3047376
Grzegorz Jach 668022
Kamil Hermanowicz 1656771
Vaclav Slatinsky 15265,565
Dominik Smolarz 3054868,5
Hubert Eitner 299064,5
Maciej Młodowski 3307984,5
Tomasz Majewski 21400
Cezary Brandt 60073
  
KWALIFIKACJE
Wyniki końcowe TOP 32
Lp zawodnik
1 Marek Matuszewski 313
2 Paweł Jurecki 213
3 Paweł Kubiak 170
4 Domionik Kouba 160
5 Przemysław Śnieguła 258
6 Blanka Turska 1
7 Jacek Król 19
8 Łukasz Pijar 206
9 Krystian Cybulski 500
10 Jakub Dudek 997
11 Cezary Gajowczyk 20
12 Olgierd Stachyra 143
13 Krystian Morawietz 156
14 Michael Jach 866
15 Łukasz Wilczek 303
16 Maciej Młodowski 330
17 Tomasz Olejni 658
18 Arkadiusz Zgoda 304
19 Cezary Brandt 60
20 Kamil Hermanowicz 165
21 Dominik Smolarz 305
22 Damian Woźny 860
23 Vaclav Slatinsky 152
24 Hubert Eitner 299
25 Maxymilian Heller 221
26 Grzegorz Jach 668

Zawodnicy zakwalifikowani do zawodów.
Kolejność przedstawiona w tabeli wyników końcowych kwalifikacji nie stanowi o miejscu zajętym w kwalifikacjach.