kWALIFIKACJE

drift open #52

Motopark Koszalin 15-16.08.2020

KWALIFIKACJE – Drift Open #52 – klasa Masters

KWALIFIKCJE – ETAP I
Formuła pucharowa – pojedynki w parach
 zawodnikvszawodnik
Piotr KalecińskiJacek Olejnik
Daniel Duda⇒ Karolina Pilarczyk
Mikołaj ZakrzewskiMarcin Nejman
Jakub KrólKuba Jakubowski
Krzysztof Romanowski⇒ Jakub Smuszkiewicz
Paweł KorpulińskiKajetan Grabarczyk
Piotr KozłowskiMaciej Jarkiewicz
Jerzy TecławWojtek Ratajczak
KWALIFIKCJE – ETAP II
Sesja kwalifikacyjna – przejazdy punktowane
zawodnik wynik 1 wynik 2
Piotr Kaleciński 35 0
Daniel Duda 0 0
Marcin Nejman 83 83
Kuba Jakubowski 88 0
Krzysztof Romanowski 0 0
Kajetan Grabarczyk 91,5 0
Piotr Kozłowski 82,5 0
Wojtek Ratajczak 73,5 94
KWALIFIKACJE
Wyniki końcowe TOP 16
Lpzawodnik
1Jacek Olejnik
2Karolina Pilarczyk
3Mikołaj Zakrzewski
4Jakub Król
5Jakub Smuszkiewicz
6Paweł Korpuliński
7Maciej Jarkiewicz
8Jerzy Tecław
9Wojtek Ratajczak
10Kajetan Grabarczyk
11Kuba Jakubowski
12Marcin Nejman
13Piotr Kozłowski
14Piotr Kaleciński
15Daniel Duda
16Krzysztof Romanowski

KWALIFIKACJE – Drift Open #52 – klasa Pro

KWALIFIKCJE – ETAP I
Formuła pucharowa – pojedynki w parach
 zawodnikvszawodnik
Adrian PacholczykMarcin Wiencek
Krzysztof CiesielskiMarcin Sobott
Rafał CieślikRadek Gatkowski
Leszek RachimowCezary Gajowczyk
Maciej CiesielskiKrystian Cybulski
Jakub DudekPaweł Malik
Łukasz WilczekDominik Smolarz
Adam JarkiewiczGrzegorz Ludwicki
Jacek KrólWojciech Olszak
Arkadiusz NowickiAdam Szturycz
Sebastian SzymańskiTomasz Wilfart
Marek MatuszewskiZbigniew Kasprowiak
Grzegorz JachArkadiusz Zgoda
Wojciech ZborowskiBlanka Turska
Janek FlasińskiMateusz Smoła
Michael JachRafał Biej
Daniel ŚniateckiCezary Brandt
Paweł Jurecki  
KWALIFIKCJE – ETAP II
Sesja kwalifikacyjna – przejazdy punktowane
zawodnikwynik 1wynik 2
Adrian Pacholczyk7482,5
Krzysztof Ciesielski060,5
Rafał Cieślik00
Leszek Rachimow89,588,5
Krystian Cybulski72,50
Paweł Malik7134
Dominik Smolarz00
Adam Jarkiewicz800
Jacek Król062
Arkadiusz Nowicki050
Tomasz Wilfart74,573
Marek Matuszewski6476
Grzegorz Jach072,5
Wojciech Zborowski3367
Mateusz Smoła37,575,5
Michael Jach00
Daniel Śniatecki7482
   
KWALIFIKACJE
Wyniki końcowe TOP 32
Lpzawodnik
1Marcin Wiencek
2Marcin Sobott
3Radek Gatkowski
4Cezary Gajowczyk
5Maciej Ciesielski
6Jakub Dudek
7Łukasz Wilczek
8Grzegorz Ludwicki
9Wojciech Olszak
10Adam Szturycz
11Sebastian Szymański
12Zbigniew Kasprowiak
13Arkadiusz Zgoda
14Blanka Turska
15Janek Flasiński
16Rafał Biej
17Cezary Brandt
18Paweł Jurecki
19Leszek Rachimow
20Adrian Pacholczyk
21Daniel Śniatecki
22Adam Jarkiewicz
23Marek Matuszewski
24Mateusz Smoła
25Tomasz Wilfart
26Krystian Cybulski
27Grzegorz Jach
28Paweł Malik
29Wojciech Zborowski
30Jacek Król
31Krzysztof Ciesielski
32Arkadiusz Nowicki

KWALIFIKACJE – Drift Open #52 – klasa PRO AM

KWALIFIKCJE
Sesja kwalifikacyjna – przejazdy punktowane
zawodnikwynik 1wynik 2
Mateusz Jadczak83,579
Fabian Grabarczyk6476,5
Kamil Jadczyk070
Patryk Gawlas6268
Piotr Czerniak00
Jakub Mańko00
Oskar Błażejak71,50
Kamil Horecki060
Michał Dębski067,5
Przemysław Warda00
Sylwester Pettke00
Paweł Berkietadys.dys.
Szymon Sikorskidys.dys.
KWALIFIKACJE
Wyniki końcowe kwalifikacji TOP 5
miejsce zawodnik
1 Mateusz Jadczak
2 Fabian Grabarczyk
3 Oskar Błażejak
4 Kamil Jadczyk
5 Patryk Gawlas