kWALIFIKACJE

drift open #54

Motopark Toruń 10-11.10.2020


KWALIFIKACJE – Drift Open #54 – klasa Masters

KWALIFIKCJE – ETAP I
Formuła pucharowa – pojedynki w parach
 zawodnikvszawodnik
Adam Zalewski 29Bartosz Stolarski 66
Marcin Nejman 234Paweł Korpuliński 74
Łukasz Laskowski 124Tomasz Kowalski 50
Jerzy Tecław 31Kuba Jakubowski 27
Jakub Smuszkiewicz 108Jakub Król 25
Darek Fabisiak 44Kajetan Grabarczyk 3
Marcin Banowicz 117Daniel Duda 6
Piotr Kozłowski 78Maciej Jarkiewicz 71
Krzysztof Romanowski 22Tobiasz Puścian 85
Karolina Pilarczyk 555Wojtek Ratajczak 219
Jacek Olejnik 58Mikołaj Zakrzewski 63
Marcin Skwierczyński 17 
KWALIFIKCJE – ETAP II
Sesja kwalifikacyjna – przejazdy punktowane
zawodnikwynik 1wynik 2
Adam Zalewski8788,5
Paweł Korpuliński81,584,5
Tomasz Kowalski6970
Kuba Jakubowski00
Jakub Król91,589
Darek Fabisiak7480
Daniel Duda830
Piotr Kozłowski62,578
Tobiasz Puścian8179,5
Karolina Pilarczyk7873
Jacek Olejnik00
KWALIFIKACJE
Wyniki końcowe TOP 16
Lpzawodnik
1Bartosz Stolarski 
2Marcin Nejman 
3Łukasz Laskowski 
4Jerzy Tecław 
5Jakub Smuszkiewicz 
6Kajetan Grabarczyk
7Marcin Banowicz
8Maciej Jarkiewicz
9Krzysztof Romanowski
10Wojtek Ratajczak
11Mikołaj Zakrzewski
12Marcin Skwierczyński
13Jakub Król
14Adam Zalewski
15Paweł Korpuliński
16Daniel Duda


KWALIFIKACJE – Drift Open #54 – klasa Pro

KWALIFIKCJE – ETAP I
Formuła pucharowa – pojedynki w parach
 zawodnikvszawodnik
Michael Jach 866Marcin Stasiak 188
Damian Witek 310Krystian Cybulski 500
Krystian Burtniak 363Przemysław Śnieguła 258
Łukasz Pijar 206Łukasz Wilczek 303
Jakub Dudek 997Jan Sobierajski 64
Zbigniew Kasprowiak 321Maksymilian Heller 221
Tomasz Wilfart 216Paweł Jurecki 213
Dominik Flak 138Maciej Ciesielski 50
Blanka Turska 47Adrian Pacholczyk 135
Kamil Olbrych 176Hubert Eitner 299
Emil Gorzelak 399Rafał Biej 370
Paweł Kalotka 7Grzegorz Jach 668
Sebastian Szymański 68Adam Szturycz 8
Grzegorz Ludwicki 241Krzysztof Ciesielski 51
Wojciech Olszak 144Eryk Fabisiak 474
Adam Jarkiewicz 114Tomasz Maceluch 154
Arkadiusz Nowicki 969Cezary Brandt 60
Cezary Gajowczyk 20Marcin Wiencek 83
Arkadiusz Zgoda 304Dominik Smolarz 305
Marek Matuszewski 313Marcin Zagalak 139
Sebastian Brzeziński 191Jacek Król 19
KWALIFIKCJE – ETAP II
Sesja kwalifikacyjna – przejazdy punktowane
zawodnikwynik 1wynik 2
Marcin Stasiak74,579,5
Damian Witek00
Krystian Burtniak00
Łukasz Wilczek68,570
Jakub Dudek7572
Zbigniew Kasprowiak64,566,5
Paweł Jurecki081
Dominik Flak078
Blanka Turska6973
Kamil Olbrych7177,5
 Emil Gorzelak74,578,5
Grzegorz Jach00
Adam Szturycz57,50
Krzysztof Ciesielski6662,5
Eryk Fabisiak066
Tomasz Maceluch6875,5
Arkadiusz Nowicki074,5
Cezary Gajowczyk6781
Arkadiusz Zgoda51,562
Marcin Zagalak77,576
Sebastian Brzeziński055
   
KWALIFIKACJE
Wyniki końcowe TOP 32
Lpzawodnik
1Michael Jach
2Krystian Cybulski
3Przemysław Śnieguła
4Łukasz Pijar
5Jan Sobierajski
6Maksymilian Heller
7Tomasz Wilfart
8Maciej Ciesielski
9Adrian Pacholczyk
10Hubert Eitner
11Rafał Biej
12Paweł Kalotka
13Sebastian Szymański
14Grzegorz Ludwicki
15Wojciech Olszak
16Adam Jarkiewicz
17Cezary Brandt
18Marcin Wiencek
19Dominik Smolarz
20Marek Matuszewski
21Jacek Król
22Cezary Gajowczyk
23Paweł Jurecki
24Marcin Stasiak
25Emil Gorzelak
26Dominik Flak
27Marcin Zagalak
28Kamil Olbrych
29Tomasz Maceluch
30Jakub Dudek
31Arkadiusz Nowicki
32Blanka Turska

KWALIFIKACJE – Drift Open #52 – klasa PRO AM

KWALIFIKCJE
Sesja kwalifikacyjna – przejazdy punktowane
zawodnikwynik 1wynik 2
Patryk Gawlas4557
Szymon Kurasik6772,5
Artur Krzysztoń700
Fabian Grabarczykdefdef
Mateusz Jadczak66,574,5
Tomasz Krzyżanowski8179
Norbert Kacprzak51,50
Paweł Martynek65,50
Sylwester Jurecki7063,5
Kamil Horecki6574,5
Arkadiusz Kubiczek00
Aneta Kolary60,50
Przemysław Warda00
Sylwester Pettke6566,5
Oskar Błażejak7074,5
Piotr Czerniak00
Szymon Bukowski6973
KWALIFIKACJE
Wyniki końcowe kwalifikacji TOP 5
miejscezawodnik
1Tomasz Krzyżanowski
2Oskar Błażejak
3Mateusz Jadczak
4Kamil Horecki
5Szymon Bukowski
6Szymon Kurasik
7Sylwester Jurecki
8Artur Krzysztoń
9Sylwester Pettke
10Paweł Martynek
11Aneta Kolary
12Patryk Gawlas
13Norbert Kacprzak
14Fabian Grabarczyk
15Piotr Czerniak
16Przemysław Warda
17Arkadiusz Kubiczek