wyniki ZAwodów

drift open #52

Motopark Koszalin 15-16.08.2020


TOP 16 – Drift Open #52 – klasa Masters

Jacek Olejnik       Jakub Smuszkiewicz
 Olejnik     Smuszkiewicz 
Krzysztof Romanowski       Marcin Nejman
  Pilarczyk   Smuszkiewicz  
Karolina Pilarczyk       Paweł Korpuliński
 Pilarczyk  Finał A  Korpuliński 
Daniel Duda   1. Jerzy Tecław   Kuba Jakubowski
   Pilarczyk2. Karolina PilarczykTecław   
Mikołaj Zakrzewski   Finał B   Maciej Jarkiewicz
 Zakrzewski  3. Mikołaj Zakrzewski  Jarkiewicz 
Piotr Kaleciński   4. Jakub Smuszkiewicz   Kajetan Grabarczyk
  Zakrzewski   Tecław  
Jakub Król       Jerzy Tecław
 Kozłowski     Tecław 
Piotr Kozłowski       Wojtek Ratajczak


TOP 32 – Drift Open #52 – klasa Pro

Marcin Wiencek         Wojciech Olszak
 Nowicki       Smoła 
Arkadiusz Nowicki         Mateusz Smoła
  Nowicki     Matuszewski  
Marcin Sobott         Adam Szturycz
 Sobott       Matuszewski 
Krzysztof Ciesielski         Marek Matuszewski
   Nowicki   Szymański   
Radek Gatkowski         Sebastian Szymański
 Król       Szymański 
Jacek Król         Adam Jarkiewicz
  Gajowczyk     Szymański  
Cezary Gajowczyk         Zbigniew Kasprowiak
 Gajowczyk   Finał A   Kasprowiak 
Wojciech Zborowski    1. Szymański    Daniel Śniatecki
    Wilfart2. WilfartSzymański    
Maciej Ciesielski    Finał B    Arkadiusz Zgoda
 Ciesielski   3.  Brandt   Pacholczyk 
Paweł Malik    4. Nowicki    Adrian Pacholczyk
  Dudek     Pacholczyk  
Jakub Dudek         Blanka Turska
 Dudek       Rachimow 
Grzegorz Jach         Leszek Rachimow
   Wilfart   Brandt   
Łukasz Wilczek         Janek Flasiński
 Cybulski       Jurecki 
Krystian Cybulski         Paweł Jurecki
  Wilfart     Brandt  
Grzegorz Ludwicki         Rafał Biej
 Wilfart       Brandt 
Tomasz Wilfart         Cezary Brandt

Top 5 – Drift Open #52 – klasa PRO AM

KWALIFIKCJE
Sesja kwalifikacyjna – przejazdy punktowane
zawodnikwynik 1wynik 2
Mateusz Jadczak7367,5
Fabian Grabarczyk9091
Oskar Błażejak00
Kamil Jadczyk071
Patryk Gawlas7872 
TOP 5
Wyniki zawodów klasy Pro AM
miejscezawodnik
1Fabian Grabarczyk
2Patryk Gawlas
3Mateusz Jadczak
4Kamil Jadczyk
5Oskar Błażejak