drift open #51

tOR kIELCE 3-4.07.2020

WYNIKI KWALIFIKACJI – Drift Open #51 – klasa Masters

Lp Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
1 D.Fabisiak (4) J.Smuszkiewicz (6) J.Król (6) P.Kozłowski (6)
2 W.Ratajczak (3) M.Banowicz (3) Ł.Gieras (3) J.Olejnik (3)
3 J.Tecław (1) O.Michalczuk (def) M.Skwierczyński (0)
Lp Grupa E Grupa F Grupa G Grupa H
1 K.Romanowski (4) K.Grabarczyk (6) M.Nejman (6) P.Korpulunski (6)
2 M.Jarkiewicz (4) M.Zakrzewski (3) R.Petri (3) K.Pilarczyk (3)
3

TOP 16 klasa Drift Open Masters

D.Fabisiak       K.Romanowski
 D.Fabisiak     Romanowski 
Pilarczyk       J.Olejnik
  Smuszkiewicz   Romanowski  
J.Smuszkiewicz       P.Grabarczyk
 Smuszkiewicz     P.Grabarczyk 
R.Petri   Finał A   Ł.Gieras
   Smuszkiewicz1 Korpulinski
2 Smuszkiewicz
Korpulinski   
J.Król   Finał B   M.Nejman
 Zakrzewski  3 Romanowski
4 Zakrzewski
  Nejman 
M.Zakrzewski       M.Banowicz
  Zakrzewski   Korpulinski  
P.Kozłowski       P.Korpulinski
 Kozłowski     Korpulinski 
M.Jarkiewicz       W.Ratajczak


WYNIKI KWALIFIKACJI – Drift Open #51 – klasa PRO

LpGrupa AGrupa BGrupa CGrupa D
1A.Jarkiewicz (4)J.Dudek (6) C.Gajowczyk (6) R.Zimicki (6)
2K.Morawietz (4)M.Szcześniak (3) E.Fabisiak (1) K.Pietrzyk (3)
3Ł.Wawryka (0) P.Śnieguła (0) G.Jach (1) J.Król (def)
LpGrupa EGrupa FGrupa GGrupa H
1P.Jurecki (6)M.Jach (4)R.Cieślik (6)B.Turska (1)
2J.Tatara (0)W.Dyjach (1)K.Lisek (0)A.Brandt (1)
3P.Grabarczyk (def)
LpGrupa IGrupa JGrupa KGrupa L
1G.Ludwicki (3)Ł.Wilczek (3)D.Flak (6)J.Stępień (6)
2A.Pacholczyk (def)S.Szymański (3)A.Szturycz (0)R.Gadkowski (3)
3
LpGrupa MGrupa NGrupa OGrupa P
1M.Wiencek (3)A.Zgoda (4)A.Barszczowski (6)J.Flasiński (3)
2J.Cywka (def)M.Matuszewski (1)W.Zborowski (3)K.Małek (3)
3 –

TOP 32 – Drift Open #51 – klasa PRO

A.Jarkiewicz         Ludwicki
 A.Jarkiewicz       Ludwicki 
Małek         A.Brandt
  A.Jarkiewicz     Ludwicki  
Dudek         Wilczek
 Dudek       Lisek 
Zborowski         Lisek
   A.Jarkiewicz   Ludwicki   
Gajowczyk         Flak
 Matuszewski       Dyjach 
Matuszewski         Dyjach
  Zimnicki     Dyjach  
Zimnicki         Stępień
 Zimnicki       Tatara 
    Finał A    Tatara
    A.Jarkiewicz1 Ludwicki
2 Jarkiewicz
Ludwicki    
Jurecki    Finał B    Wiencek
 Jurecki   3 Jurecki
4 Zgoda
   Wiencek 
Gatkowski         Pietrzyk
  Jurecki     Zgoda  
M.Jach         Zgoda
 Szturycz       Zgoda 
Szturycz         E.Fabisiak
   Jurecki   Zgoda   
Cieślik         Barszczowski
 Cieślik       Barszczowski 
Szymański         Szcześniak
  Pacholczyk     Barszczowski  
Turska         Flasiński
 Pacholczyk       Morawietz 
Pacholczyk         Morawietz

TOP 5 – Drift Open #51 – klasa PRO AM

MiejsceZawodnikNajlepszy wynikDrugi wynik
1Kacper Knapkiewicz 8582
2Katarzyna Zdyb780
3Mateusz Jadczak730
4Jacek Wysocki720
5Fabian Grabarczyk660


WYNIKI KWALIFIKACJI – klasa Drift Open PRO AM

LpZawodnikNajlepszy wynikDrugi wynik
1Mateusz Jadczak840
2 Katarzyna Zdyb8172
3 Fabian Grabarczyk080
4 Kacper Knapkiewicz7772
5Jacek Wysocki6750
6Przemysław Gajowczyk00
7 Patryk Gawlas00
8 Grzegorz Topór00
9 Mateusz Różański00
10 Michał Dygas00
11Maksymilian Miękoś00
12 Tomasz Leskiewicz00
13 Piotr Czerniak0 0
14 Łukasz Krupicki00
15 Jakub Mańko00